E-book

Získajte jedinečné, inšpiratívne zbierky príbehov

 

Stiahnite si naše e-booky ZDARMA

 

1. Slovensko-anglická verzia s úryvkami príbehov zo série Príbehmi k poznaniu: Úspešní Rómovia

Je to anglicko-slovenská skrátená verzia príbehov ľudí, ktorí sa nevzdávajú na svojej ceste za úspechom aj napriek nepriazni osudu a mnohým prekážkam v spoločnosti, ktoré každý deň prekonávajú

e-book Úspešní Rómovia

 

 

 

Stiahnuť ZDARMA

2.  Príbehmi k poznaniu: Úspešní Rómovia

„Mrzí ma, že v našej spoločnosti neplatí rovnaký meter pre všetkých. Málokedy napríklad počuť o tom, v čom sme my, Rómovia, dobrí a v čom vynikáme. Znepokojuje ma to, pretože aj medzi nami je veľa úspešných ľudí. Bol by som radšej, keby ľudia hovorili na základe vlastných skúseností a nie na základe toho, čo čítajú alebo im to niekto podsúva“, priznáva Adrián.

cover3d_0-93363100-1478078893

 

 

 

Stiahnuť ZDARMA

3. Príbehmi k poznaniu: Bez domova do domova

Sedem ľudí, sedem silných príbehov a jeden e-book. Tetokrát venovaný náročnej téme, ktorá je akýmsi tabu v našej spoločnosti. Čo prežíva biologický rodič, keď svoje dieťa opúšťa za bránami detského domova? Na čo myslí dieťa, ktoré zrazu dostane adoptívneho súrodenca? Ako sa cíti mladý človek, keď po odchode z detského domova ide po prvýkrát do biologickej rodiny? Príbehy Bez domova – do domova sú príbehy o hľadaní lásky a precítení silného puta. O hľadaní pokoja a túžbe mať rodinu. A o potrebe byť pre niekoho v živote dôležitým.
Tento e-book vznikol vďaka podpore Nadácie VÚB.

cover3d_0-98525100-1480434565

 

 

 

Stiahnuť ZDARMA