Interaktívny webinár: Ako pripraviť kvalitný a úspešný projekt?

Kedy ?

05.06.2020 (piatok) - 09:00 - 12:00 hod


V EDUME chceme pomôcť kolegom z neziskového sektora, vo firmách, v samospráve, v Centrách voľného času, Komunitných centrách a pod., aby písanie projektov nebolo viac strašiakom. 

Čomu sa budeme venovať?

Ako tvoriť inovatívne, zmysluplné a užitočné projekty?

Ako pripraviť projekt tak, aby bol zrozumiteľný pre iných?

Ako na projekt získať zdroje?

Aké sú základné piliere dobre vypracovanej projektovej žiadosti?

Na základe čoho hodnotiteľ spozná, či je alebo nie je projekt realizovateľný, efektívny, prínosný?

O tom všetkom bude webinár Edumy, ktorý bude viesť Janette Motlová, autorka a spoluautorka inovatívnych, jedinečných (a finančne podporených) projektov na národnej a medzinárodnej úrovni.

Ak by ste chceli prebrať svoju konkrétnu predstavu alebo projekt, ponúkame Vám aj možnosť následnej 60 minútovej individuálnej konzultácie so Janette.      

Aká je cena?

21 Eur webinár bez následnej konzultácie

59 Eur webinár s následnou 60 minútovou konzultáciou

Nie sme platcami DPH.

Ak máte záujem aj o 60 minútovú individuálnu konzultáciu, je možné objednať si konzultáciu teraz alebo až po absolvovaní webinára (v tom prípade Vám zašleme faktúru na doplatenie rozdielu v cene – t.j. na 38 Eur za konzultáciu).  Konzultáciu je možné využiť do 2 mesiacov po uskutočnení webinára, t.j. 5.8.2020.

Aby sme Vám mohli počas webinára dať priestor zapojiť sa, aktívne komunikovať a zodpovedať Vaše otázky, kapacita je max. 25 účastníkov. Nezabudnite sa preto prihlásiť. Na základe údajov v prihláške Vám vystavíme faktúru na úhradu, ktorú Vám následne pošleme emailom.    


Prosíme Vás o prihlásenie a úhradu faktúry – najneskôr do 4.6.2020Prihláseným účastníkom zašleme link na webinár a ďalšie informácie taktiež 4.6.2020. 

Potrebné zariadenia: zariadenie s kamerou a mikrofónom pripojený na internet, aplikácia Zoom.us. Pozor, od 1.6.2020 bude potrebné mať nainštalovanú verziu Zoom 5.0.

Interaktívny webinár: Ako pripraviť kvalitný a úspešný projekt?

Mapa nie je dostupná