Podporte nás v hlasovaní Nadácie SLSP: #mamnato

Podporte nás v hlasovaní Nadácie SLSP: #mamnato

Náš projekt Dobrovoľní rómski poradcovia pre rodiny s rómskymi deťmi postúpil do hlasovania 2. ročníka grantového programu #mamnato, ktorý vyhlásila Nadácia Slovenskej sporiteľne. Projekt svojou jedinečnosťou prispieva k prijímaniu a akceptovaniu identity rómskych detí, ktoré vyrastajú mimo svojej biologickej rodiny a sú vychovávané v nerómskom prostredí.

Nahradní rodičia často nie sú pripravení na zvládanie stereotypov a predsudkov v majoritnej spoločnosti. Deťom, ktoré vyrastajú mimo vlastnej rodiny sa totiž stáva, že sú síce rómske, ale ich pohľad na svoj pôvod je často ovplyvnený negatívnym postojom spoločnosti k rómskej komunite.

Potrebujeme HLAS každého jedného z vás, aby sme mohli zrealizovať dôležité stretnutie rómskych dobrovoľných poradcov (vytrénovaných mladých rómskych lídrov) s náhradnými nerómskymi rodinami, ktoré vychovávajú rómske deti. Viac informácií o projekte sa môžete dočítať tu.

HLASUJTE ZA NÁŠ PROJEKT OD 20. 1. do 31. 1. 2020.

Pošlite SMS v tvare HLAS(medzera)30 na číslo 0902 020 292.
(Cena spätnej SMS je 0, – € s DPH. Hlasujúci hradí zasielanú SMS podľa aktuálneho cenníka mobilných operátorov, pričom zahlasovať môžete iba raz a iba za jeden projekt.)

ĎAKUJEME VÁM!

Naše podujatia

Žiadne Udalosti