Výzva pre teba! Prihlás sa na našu víkendovku a staň sa hlasom ďalších mladých ľudí

Záleží ti na tom, aby mali mladí ľudia naplnené podmienky pre kvalitný život? Poznáš mladých, ktorým sa to kvôli prekážkam ako sú chudoba, hendikep alebo iným problémom nedarí alebo si jedným z nich? Staň sa ich hlasom a prihlás sa na zážitkové interaktívne workshopy, v  rámci ktorých budeme hovoriť o zlepšení situácie mladých ľudí.

Počas januára a februára sa môžeš v Bratislave zúčastniť dvoch interaktívnych workshopov venovaným minimálnej kvalite života mladých ľudí na Slovensku. Aj vďaka nim si zlepšíš svoje komunikačné zručnosti, naučíš sa ako formulovať svoje názory a postoje smerom k účastníkom diskusie a navyše budeš môcť za okrúhlym stolom diskutovať s ľuďmi z rôznych inštitúcií, ktorí rozhodujú o mládežníckych politikách. 

Ak sa prihlásiš na naše workshopy, zaväzuješ sa na účasti na dvoch stretnutiach v týchto termínoch:

23. január (štvrtok, od 18.00 hod.) – 25. január (sobota, do 14.00 hod.)

23. február (nedeľa) – 25. február (utorok) 

Cestovné, ubytovanie a stravu ti hradí EDUMA. Ak potrebuješ ospravedlnenie do školy, EDUMA ti ho vystaví.
Viac informácií a konkrétne miesto konania ti pošleme v e-maile alebo zatelefonujeme.

Akých účastníkov hľadáme?

Hľadáme mladých ľudí od 17 do 30 rokov, ktorí majú vlastné skúsenosti so životom v generačnej chudobe, vyrastali mimo svojej biologickej rodiny alebo majú skúsenosti s inými prekážkami. Hľadáme aj takých, ktorí sa o tieto témy zaujímajú a chcú sa zasadiť o zlepšenie životných podmienok mladých ľudí na Slovensku.

Ako sa prihlásiť?

Napíš Jane Harušťákovej e-mail na e-mailovú adresu jana@eduma.sk a do predmetu správy napíš: Chcem sa prihlásiť na víkendovku

Do e-mailu napíš základné údaje o sebe: meno a priezvisko, vek, mesto,  prípadne názov školy, na ktorej študuješ. Napíš aspoň 4 vetami, prečo sa chceš na víkendovku prihlásiť. Nezabudni pridať svoje telefónne číslo, aby sme sa s tebou vedeli čím skôr skontaktovať. Prihlášky prijímame do utorka 21. januára.


Projekt Inklúzia a Minimálna kvalita života mládeže realizujeme s finančnou podporou Erasmus+