Webinár so Janette Motlovou: Prínos a využitie EDUMA kariet vo výchove a vzdelávaní

Kedy ?

23.07.2024 (utorok) - 16:00 - 17:15 hod


Záleží nám na tom, aby ste sa zoznámili s možnosťami práce s EDUMA kartami. Naučte sa využívať EDUMA karty vo výchove a vzdelávaní počas webinára so Janette Motlovou, ktorý sa bude konať raz mesačne. S účasťou na online vzdelávaní získate automaticky jeden balíček EDUMA kariet. 

Naučte sa, ako sa s EDUMA kartami pracuje, pri akých príležitostiach alebo akých hodinách v škole môžete s kartami pracovať. Naučte sa, ako podporíte diskusiu na akékoľvek témy, vrátane tých, o ktorých sa nám ťažšie hovorí, spoznáte svojich žiakov a ich potreby, či vnímanie rôznych tém. Karty pomáhajú aj pri práci s nízkomotivovanou mládežou. Janette Motlová sa s vami podelí sa o dobré tipy zo svojej dlhoročnej praxe so storytellingom. 

Online vzdelávanie so Janette Motlovou sa bude konať raz mesačne, naživo, bez ohľadu na počet účastníkov a bez nahrávania záznamu. 

Najbližší webinár sa koná 23.7.2024 alebo 20.8.2024 o 16:00-17:10. 

Janette Motlová je zakladateľkou EDUMY, autorkou knihy Cigánka a držiteľkou Ceny pre osobnosť za občiansku angažovanosť, ktorú jej udelila Nadácie Orange. V roku 2015 bola nominovaná na Slovenku roka a v roku 2017 získala ocenenie Lektorka roka. V súčasnosti pôsobí ako riaditeľka Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie.

Cena webinára v rozsahu 70 minút je 45 EUR, cena zaslania EDUMA kariet zodpovedá poštovnému a balnému (viac info v obchodných podmienkach). 

Čo obsahuje balíček vzdelávania spolu s EDUMA kartami? 

1. Účasť jedného účastníka na jednom webinári so Janette Motlovou.

2. EDUMA karty – ide o vytlačenú sadu kariet, ktorá obsahuje 36 kariet s názvom a 36 kariet bez názvu (čo je možné využiť rôznymi spôsobmi – viac sa dozviete počas webinára). 

3. V rámci balíčka získate zároveň bezplatný prístup k záznamu webinára – Ako využiť inovatívne nástroje, EDUMA karty vo výchove a vzdelávaní z 27.3.2024, ktorý viedla naša lektorka Helena Klepáčová.

4. Poskytneme Vám aj link k videu, ako a prečo EDUMA karty vznikli, ako môže vyzerať práca s nimi a môžete si vypočuť aj užitočné typy pre prax na základe reálnych skúsenosti učiteľov, ktorí už s kartami pracovali.

Máte záujem o vzdelávanie a EDUMA karty?

V prípade Vášho záujmu o účasť na online vzdelávaní a automatické získanie balíčka EDUMA kariet, kliknite a prejdete na stránku, kde si balíček môžete kúpiť.

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nás kontaktujte na info@eduma.sk a my Vám radi všetko zodpovieme a vysvetlíme ?


Ďakujeme za podporu našich partnerov, bez ktorých by naše aktivity nebolo možné realizovať.

Projekt Podpora diverzity a tolerancie alebo Za každým obrazom sa skrýva príbeh podporili Nadácia Volkswagen Slovakia a Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis. Projekt Zvuk, slovo a obraz príbehu: Moderný spôsob rozvíjania jazykov a hodnôt, ktorý podporilo Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR

                 
Webinár so Janette Motlovou: Prínos a využitie EDUMA kariet vo výchove a vzdelávaní

Mapa nie je dostupná