Hľadáme školiteľov do našej 4-vé akadémie rozvoja kritického myslenia

Ste školiteľ alebo tréner a radi by ste sa dozvedeli viac o tom, ako školiť a trénovať pomocou storytellingových metód? Chcete vedieť, ako môžete komunikovať celospoločenské témy tak, aby boli prínosné a aby o nich so záujmom diskutovala celá spoločnosť?
 
Naučíme vás viac o storytellingu, sile a vplyve príbehov Živých kníh na formovanie postojov a názorov ľudí a o ich využití vo vzdelávaní pomocou jedného z modulov akreditovaného vzdelávanie 4-vé akadémie rozvoja kritického myslenia – Cez storytelling k inklúzii.
 
V EDUME hľadáme 3 nových školiteľov/trénerov, ktorých by sme počas trojdňového seminára previedli celým modulom a naučili ich tento model školiť a používať v ich školiteľskej/trénerskej praxi. 
 
Účastníkom preplatíme cestovné, ubytovanie, stravu i samotné školenie. Školenie sa bude realizovať v prvej polovici marca v Českej republike.
 
Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite najneskôr do 31. januára 2020 váš životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu riaditel@eduma.sk. Vybraných účastníkov budeme kontaktovať s ďalšími informáciami. 

Vzdelávanie trénerov 4-vé akadémie rozvoja kritického myslenia môžeme realizovať vďaka projektu Šírenie inovatívneho spôsobu vzdelávania pomocou storytellingu za použitia moderného neformálneho vzdelávania, ktorý je spolufinancovaný z programu Európskej únie Erasmus+