ŠPECIÁLNA PONUKA: Online živá knižnica za 99 EUR na polrok

Pre školy, firmy, či inštitúcie ponúkame do 30.6.2020 polročný kompletný prístup do Online živej knižnice za zvýhodnenú cenu 99 EUR. Ide pritom o prístup pre 10 osôb/užívateľov vo Vašej inštitúcii. 

Portál onlinezivakniznica.sk je unikátny projekt, vďaka ktorému môžete svet okolo seba vnímať citlivejšie prostredníctvom príbehov reálnych ľudí čeliacich rôznym situáciám a problémom. Môžete sa napríklad dozvedieť, ako sa žije ľuďom s hendikepom, či chorobou alebo aké to je, keď ste vystavení predsudkom a nepochopeniu okolia. Vzdelávanie prostredníctvom príbehov vedie k premýšľaniu v širších súvislostiach a porozumeniu situácie iných. Nakoľko zdravie a bezpečnosť prestali byť v súčasnosti samozrejmosťou, môžete sa dozvedieť, ako sa s ich nedostatkom vysporiadali „živé knihy“ z našej Online živej knižnice. Viac o vzdelávaní prostredníctvom príbehov sa môžete dočítať tu.

Čo získava užívateľ v platenom prístupe?

  • Celkovo 120 videí, ktoré zahŕňajú príbehy 70 živých kníh
  • Metodické pokyny pre užívateľov – obsahujúce postupy a príklady, ako sa dá s danou témou ďalej pracovať  
  • Videá môžete nájsť aj v rôznych jazykoch (slovenský, český, anglický, arabský) – s dabingom, či s titulkami
  • Viaceré videá sú dostupné aj v posunkovej reči
  • Videá pokrývajú nasledujúce oblasti: zdravotný hendikep, život s chorobou, chudoba, adopcie, ľudia a národnosti, dobrovoľníci, vzdelávanie

Využite aj prístup do sekcie Workshopy, kde nájdete praktické návody, ako napríklad vyučovať s Online živou knižnicou počas rôznych hodín, dozviete sa, ako môžete získať certifikát Vnímavá škola, Vnímavá firma, či Vnímavá inštitúcia, ale aj videá na rôzne iné témy. 

Pýtate sa, ako môžete využiť Online živú knižnicu, keď sa učí a pracuje z domu?

Ak ste doteraz pracovali s Online živou knižnicou tak, že ste spustili video priamo v triede, či vo firemnej zasadačke – dnes môžete video spustiť vo svojom počítači a využiť online možnosti na zdieľanie obsahu Vašej obrazovky – napr. aplikáciu Zoom.com. V prípade, že by ste potrebovali nejakú radu a podporu, obráťte sa na nás a my Vám s tým radi pomôžeme. 

Ak sa Vám portál Online živá knižnica páči a chceli by ste využiť túto špeciálnu ponuku, vyplňte krátky objednávkový formulár. Vyplnené údaje nám budú slúžiť ako podklad pre vystavenie faktúry. 

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte a napíšte nám. Sme tu pre Vás a radi Vám kedykoľvek odpovieme.