VÝZVA PRE TEBA! Staň sa hlasom mladých ľudí

Prihlás sa na náš zážitkový akreditovaný kurz a staň sa hlasom ďalších mladých ľudí:

Záleží Ti na tom, aby všetci mladí ľudia na Slovensku mali možnosť prežiť kvalitný a úspešný život? Čelil si v živote náročným výzvam, ako je napríklad chudoba či detstvo mimo biologickej rodiny, no zvládol/a si to a chceš motivovať ostatných? Staň sa ich hlasom a prihlás sa na zážitkový kurz EDUMY!

Kurz je súčasťou projektu Podpora kompetencií mladých lídrov zo znevýhodneného prostredia podporeného spoločnosťou ESET.

Čo Ti účasť prinesie?

 • zlepšíš svoje komunikačné zručnosti
 • naučíš sa pracovať so stereotypmi a predsudkami
 • naučíš sa, ako formulovať svoje názory a postoje v diskusii
 • naučíš sa, ako pomocou metódy Storytelling budovať kritické myslenie v Tvojej komunite a okolí – s tvojimi rovesníkmi, priateľmi a rodinou
 • získaš osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávania, ktorý Ti pomôže v Tvojej ďalšej praxi – môže vám napr. pomôcť pri prijímacích pohovoroch na VŠ alebo pri hľadaní zamestnania (môžete ho uviesť ako ďalšiu zručnosť v prihláške, či v životopise)
 • spoznáš ďalších 11 motivovaných a aktívnych mladých ľudí z celého Slovenska

Kurz sa skladá z 3 častí:

 • 1. časť – celodenné školenie na Račianskej 62, Bratislava – v budove Allianz, školiaca miestnosť – 13.  marec 2020 v čase od 9:00 do 17:00. Termín odložený na neurčito, aktualizovať budeme podľa situácie s koronavírusom Covid-19. Ak si zďaleka, docestuj o deň skôr a my Ti poskytneme ubytovanie, ktoré bude uhradené spoločnosťou Eset.
 • 2. časť – realizácia Tvojho mini projektu v mieste Tvojho bydliska: v praxi si vyskúšaš získané znalosti a zručnosti, na diaľku Ti v tom pomôže Tvoj mentor (marec – apríl 2020)
 • 3. časť – celodenné školenie na Račianskej 62, Bratislava – v budove Allianz, školiaca miestnosť: prezentácia Tvojho mini projektu a záverečná skúška pre získanie osvedčenia o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu (apríl 2020 – na presnom termíne sa dohodneme)

Akých účastníkov hľadáme?
Hľadáme predovšetkým tých z vás, ktorí majú vlastnú skúsenosť so životom v generačnej chudobe, mimo biologickej rodiny alebo s ďalšími prekážkami v detstve. Hľadáme však aj tých z vás, ktorých téma jednoducho zaujíma a chcú pracovať na zlepšení životných podmienok mládeže na Slovensku.

Podmienky prijatia do kurzu:

 • vek 17 – 29 rokov
 • záväzok absolvovať celý kurz (školenie, realizácia mini projektu, záverečná prezentácia)

Cena kurzu:
Máme pre Teba dobrú správu: kurz vrátane cestovného, ubytovania a stravy Ti hradí EDUMA.
Ak potrebuješ ospravedlnenie do školy, EDUMA Ti ho vystaví.

Prihlasovanie:
Prihláste sa nám čím skôr, kým máme voľné miesta. Na prihlásenie stačí vyplniť nasledujúci formulár – tu.
Všetkých záujemcov budeme kontaktovať s informáciou, či boli alebo neboli vybraní.

Ak máš nejaké otázky, neváhaj kontaktovať Janku na jana@eduma.sk.

Kurz je súčasťou projektu Podpora kompetencií mladých lídrov zo znevýhodneného prostredia podporeného Nadáciou ESET.

Naše podujatia

Žiadne Udalosti